Rewitalizacja warg sromowych i wejścia do pochwy

u ginekologa-plastyka katowice

Rewitalizacja warg sromowych i wejścia do pochwy to zabieg przeznaczony dla kobiet w różnym wieku – zarówno młodych mam zmagających się ze skutkami naturalnego porodu lub ciąży,  jak i kobiet dojrzałych przechodzących menopauzę.
Naturalny poród, zwłaszcza kolejny, może spowodować rozluźnienie tkanek pochwy prowadzący do zespołu rozluźnienia pochwy, wejścia do pochwy lub zmian w okolicy warg sromowych. Może to wpływać na zmniejszenie odczuwania satysfakcji z seksu. Zdarza się też, że po porodzie pęcherz odmawia posłuszeństwa i młoda mama ma problem z utrzymaniem moczu. U kobiet dojrzałych problemem może stać się utrata elastyczności skóry, która dotyczy też okolic intymnych.
Nawet 50% kobiet po menopauzie skarży się na typowe objawy atrofii narządów płciowych, takie jak: suchość pochwy, ból podczas stosunku płciowego, podrażnienia objawiające się swędzeniem i pieczeniem, wysiłkowe nietrzymanie moczu, zespół rozluźnienia pochwy. Objawy te powodują zmniejszenie doznań i satysfakcji seksualnej oraz obniżenie jakości życia i samopoczucia psychicznego. Kobiety mające problemy z elastycznością oraz suchością skóry i śluzówki w okolicach intymnych mogą poddać się zabiegowi rewitalizującemu, który polega na nawilżeniu oraz napięciu skóry okolic intymnych.
Rewitalizację okolic sromu można uzyskać stosując:

Wyślij e-mail lub zadzwoń


Skontaktuj się z nami


Masz pytania? Zadzwoń
+48 32 202 36 35

Napisz wiadomość
info@ziebaclinic.pl